“AnkaradaYemek.com Türkiyede Yemek Projesi kapsamında faaliyetlerini sürdürmektedir.”

Ankarada Yemek, hayatlarının tamamını veya çok büyük kısmını Ankara’da geçirmiş olan bir ekip tarafından 2016 senesi başlarında kuruldu. Hobi olarak faaliyetlerine başlayan www.ankaradayemek.com sitesi kendini hızla geliştirmeye devam ederek ziyaretçilerine hizmet veren bir marka olma yolunda ilerliyor.

Ankara’da Yemek olarak ortak gayemiz sadece Ankara’ya ve Ankara’lılara özel lezzetleri bizzat gezerek tanıtmaya çalışmaktır. Bugün ne yiyelim? Ankara’da ne yenir? Ankara’nın en iyi dönercileri nerede? gibi tüm soruların cevaplarını tarafsız yorumlarla sitemizde bulabilirsiniz.

Lezzet dünyasında çok fazla ve çeşitli tatlar bulunduğu için tüm sistemimizi belirli ana ve alt kategorilere ayırdık. Tamamen yemek istediğiniz çeşide göre farklı kategorileri seçebilirsiniz. Örneğin Pizzacılar kategorisine basarsanız sadece Ankara’daki en lezzetli pizza mekanlarını listeleyebilirsiniz. Ana kategoriler haricinde alt kategorilere FİLTRELER menüsünden ulaşabilirsiniz. Filtreler bölümümüz ise size özel mekanları listelemenizi sağlar. Örneğin Çocuk Dostu Mekanları seçerseniz çocuklara özel oyun alanı olan işletmeleri listeleyebilirsiniz.

Sitemizde tanıttığımız tüm mekanları Ankara haritası üzerinden de kolaylıkla keşfedebilirsiniz. Haritada bulunan mekanları incelemek için tıklayınız. Bu sayede size yakın konumdaki tüm mekanları kolaylıkla bulabilirsiniz. Harita özelliği sadece masaüstü versiyonda çalışmaktadır. Mobil versiyonda harita özelliği tıklandığında yeni bir sekmede açılır.

Ankara’da Yemek Ankara’nın en lezzetli ve önerebileceğimiz mekanlarını bünyesinde tanıtmaktadır. Profesyonel fotoğraf çekimi ve videolu mekan tanıtımı da yine www.ankaradayemek.com sayfalarında sunulmaktadır.

Sizin de lezzetine güvendiğiniz ve Ankara’lılarla paylaşmak istediğiniz mekanınız varsa bize;

yemek@ankaradayemek.com

 

kanallarından ulaşabilirsiniz. Ya da hızlı Mekan Ekle menüsünden de kendi işletmenizi sistemimize kaydedebilirsiniz. Biz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra
size ulaşıp yönlendirmeleri sağlamaktayız.
Her türlü öneri, eleştiri ve tavsiye için de bize yine yukarıdaki mail ve telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Sizlere en mükemmel hizmet kalitesini sunana kadar kendimizi geliştirmeye ve güncel kalmaya devam edeceğiz.

 

Tüm Ankara’lılara ve güzel Ankara’mızı gezmeye gelenlere AFİYETLER OLSUN…

Ankara’da Yemek Ekibi 2016