Fameo Cafe Kısa Filmi: Değerli şeylere daha kolay ulaşırsınız

Beğenerek takip ettiğimiz ve hatta AnkaradaYemek.com sitemizde incelemesini paylaştığımız Fameo Cafe’den bir ilki sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ankara’da ilk defa bir cafe, oldukça keyifli bir kısa film ile tanıtım yaptı. Fameo Caffe Kısa Filminin teması “Değerli şeylere daha kolay ulaşırsınız” . Bizim de oldukça hoşumuza giden video hakkında kısa bilgiler vermek istedik. Film Mert Bengisu  tarafından çekildi ve […]

Beğenerek takip ettiğimiz ve hatta AnkaradaYemek.com sitemizde incelemesini paylaştığımız Fameo Cafe’den bir ilki sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ankara’da ilk defa bir cafe, oldukça keyifli bir kısa film ile tanıtım yaptı. Fameo Caffe Kısa Filminin teması “Değerli şeylere daha kolay ulaşırsınız” . Bizim de oldukça hoşumuza giden video hakkında kısa bilgiler vermek istedik.

Film Mert Bengisu  tarafından çekildi ve kurgulandı. Video aşağı yukarı 10 gün gibi bir sürede izleyicilerine sunuldu. Çok başarılı bir iş çıkartılmış diyebiliriz. Kahvenin hayatımızda hızla daha fazla yer aldığını düşünecek olursak kısa filmde verilmek istenen mesaj çok da abartılmamış diye düşünüyoruz. Fameo Caffe’nin ciddi anlamda bağımlılık yapan kahveleri bulunuyor bu arada.

Sizi bu yaratıcı kısa film ile baş başa bırakıyoruz:

Ferudun Akyol

Ferudun Akyol

Yemek yemeyi seven, girişimci ve blog yazarı bir adamdan lezzetli tavsiyeler...
Ferudun Akyol

Latest posts by Ferudun Akyol (see all)

1 comment

  1. Hande Gürsan

    Yaratıcı ve güzel bir kısa film olmuş! 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir